

Winnie Hofland (Wij Barendrecht) en Marcel van Prehn (D66) waren maandag 31 januari de eerste twee lijsttrekkers die werden ondervraagd door Sebastiaan van Mill (Exxact Barendrecht) en Arco van der Lee (De Schakel).
In de aanloop naar de verkiezingen van 16 maart worden de lijsttrekkers iedere donderdagmiddag tussen 14.00 en 17.00 uur live geïnterviewd in het wekelijke radioprogramma Met Van Mill door de Middag. Op 10 maart staan deze interviews als verhaal in De Schakel. De interviews staan dan ook, met videobeelden, op de websites van de krant en van de omroep.
Je kunt deze aflevering hier beluisteren:
Met Van Mill door de middag Podcast te beluisteren en abonneren via Spotify, Google en Apple Podcast.
D66-lijsttrekker Marcel van Prehn is in het eerste uur te horen. Het gesprek met Winnie Hofland begint in het laatste uur. Zij neemt deel met de nieuwe partij Wij Barendrecht.

In dit programma ook een gesprek met John Kievits, voorzitter van Buurtpreventie Barendrecht. Dat gesprek begint na negentig minuten.
Volgende aflevering:
Op donderdag 10 februari tussen 14.00 en 17.00 uur zijn de lijsttrekkers Tina Jakoeb (PvdA) en Leendert Mijnders (SGP-CU) te gast.
Kijk en luister mee: via Exxact TV op Ziggo kanaal 36 & digitale radio, live.exxact.nl, 106.4FM, exxact.nl en de gratis Exxact app.
Met Van Mill door de middag Podcast te beluisteren en abonneren via Spotify, Google en Apple Podcast.
Ben je nieuwsgierig geworden naar wat er gaande is in Barendrecht? Luister dan donderdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur (herhaling op maandagmiddag) naar ‘Met Van Mill door de middag’ van 14.00 uur tot 17.00 uur.
Wil je reageren of heb je nieuws voor dit programma mail naar redactie@exxact.nl t.a.v. ‘Met Van Mill door de middag’.
Techniek: Frits Schoenmaker – Redactie & Presentatie: Sebastiaan van Mill
Exxact Barendrecht is te ontvangen via 106.4 FM in de regio, Exxact App (Android of Apple), Ziggo digitale radio Mediabox kanaal 915, TuneIn, RadioNed (Apple CarPlay) en wereldwijd via de livestream op live.exxact.nl